Başarı hikayesi: Genç ve başarılı Burçin Yılmaz, bize ayda 6.500 TL ile başlayıp bu rakamı 10.000 TL'ye nasıl çıkardığını anlattı. İŞ

Yazar: Mine Ünsal

Bir zamanlar borcunu ödemek için üniversiteyi bırakan İstanbul'dan genç bir öğrenci, şimdi aylık 45.000 TL gibi rekor bir ücret kazanıyor ve çok daha fazlasına ulaşmayı hayal ediyor. Burçin dergimize özel olarak başarısının sırrını bizimle paylaştı.

Varlıklı olmayan sıradan bir ailede büyüdüm. Annemle babam bizi geçindirmek için her zaman çok çalışırdı. Kız kardeşim ve ben bu şekilde çok çalışarak yetiştirildik. Bize bu dünyada başarıya ulaşmak istiyorsak çok çalışmamız ve iyi bir eğitim almamız gerektiği söylendi hep. Anne ve babamızın küçük esnaflıktan kazandığı para bize yetmiyordu ve ailemizin borcu giderek arttı.

Aileme yardımcı olmak için her türlü işi yapmaya razıydım. Garsonluk yaptım, anketörlük yaptım, geceleri çağrı merkezinde çalıştım ve üniversitede okumaya devam ettim.

O kadar çok çalışmama rağmen yine de güç durumdaydık. Bir şeyleri değiştirmem gerektiğini fark ettim. Aksi takdirde durumumuz asla değişmeyecekti. Bu nedenle ailemden gizli bir şekilde üniversiteyi bırakıp iyi kazanacağım bir iş bulmaya karar verdim.

Bir gün bir internet platformunda iş ararken kripto ticareti hakkında bir makale gördüm. Opsiyonları daha önce duymuştum (üniversiteden arkadaşlarım bahsediyorlardı) ama hiç ciddi bir şekilde düşünmemiştim ve nasıl işlediğini Hiç merak etmemiştim.

Burçin saatte 600-800 TL kazanıyor ve hayatında tek bir saati bile bir ofiste çalışarak geçirmiyor.

Konuyu araştırmaya başladım ve YouTube'da birkaç eğitim videosu buldum. İnternette nasıl para kazanılacağı çok net ve güzel talimatlarla detaylandırlıyordu. Ayrıca insanların deneyimlerini ve strateji ve yeni başlayanlar için ipuçları paylaştığı birçok internet sitesi var ve buralarda daha iyi platformları da öneriyorlar.

Denemem gerektiğini hemen anladım. Hiç risk yoktu ve büyük bir yatırım yapmam ya da okulumu bırakmam gerekmeyecekti. Bilgileri okuduktan sonra BitcoinMillionaire.Pro işlem platformunu seçtim. Burasıyla ilgili çok fazla olumlu geri bildirim vardı. Ayrıca çok basit, anlaması kolay görünüyordu ve acemilere büyük oranda burası öneriliyordu.

BitcoinMillionaire.Pro'deki kazancı sayesinde Burçin dünyayı geziyor

Aldığım ilk sonuçlar beklentilerimin ötesine geçti. Sadece 573 TL kadar yatırım yaptım ve sadece 1 saat içinde 600 TL kazandım! Şoke oldum! Açıkçası biraz korkuyordum ve parayı platformdan hemen çektim. Şimdi anlıyorum ki bu büyük para sahibi olmaktan korkmam ben kaynaklanıyordu, çünkü hayatımda hiç bir saat içinde bu kadar para kazanmamıştım.

Burçin'in şimdi bir güzellik merkezi zinciri var

İki ay sonra ilk 95.000 TL'mi kazandım ve ailemin borcunu ödemesine yardımcı oldum. Gerçek bir özgürlük hissi yaşadım. Büyük para kazanmayı öğrenmiştim.

Şu an ayda 45.000 TL kazanıyorum. Bu rakam çocukluk hayalim olan güzellik salonu ağımı kurmamı sağladı. Gelecekte yeni hayaller ve hedefler beni bekliyor!

İşte cüzdanım:

Bu büyük sınav bana kendime inanmayı ve asla pes etmemeyi öğretti. Hayatın sana verdiği her fırsatı değerlendirmeyi öğretti. Hayat etmeyi, yeni hedefler koymayı ve ne kadar zor olursa olsun yola devam etmeyi öğretti. Her zaman doğru çözümü bulabilirsin!

BitcoinMillionaire.Pro'e git
Yayınlamak için Giriş'e bas.
 • Ceren

  Harika hikaye! İnsana ilham veriyor. İnsanı gidip kendi işine başlamaya şevk ediyor! Teşekkürler Burçin ve bol şans!

  Beğen Yanıtla 3
 • Hale

  Daha şimdiden 350 TL kazandım! İyi bir başlangıç oldu ve memnunum

  Beğen Yanıtla 4
 • Cem

  Çok tatlısın

  Beğen Yanıtla 8
 • Vildan

  Çok kıskandım. Güzel ve zengin. Ben de senin gibi olmak istiyorum!

  Beğen Yanıtla 5
 • İrem

  Sorun ne ki Vildan?? BitcoinMillionaire.Pro'i kullan, biraz para kazan ve sen de güzelleş. Paran varsa her şey mümkün.

  Beğen Yanıtla 6
 • Sezgi

  Gerçekten çok basit! Tek pişmanlığım hayatımın 100 yılını başka birine çalışarak harcadım. Halbuki kendi kendimin patronu olabilirdim. 100 günde 10.000 TL!!!!! 10.000!!!İster inanın ister inanmayın ama resmen ağladım

  Beğen Yanıtla 9
 • Canan

  Ben de ofiste çalışarak harcadığım yıllarım için hayal kırıklığı duyuyorum. Kendi kendinin patronu olmak çok farklı bir şey… Şu yattaki kız gibi dünyanın istediğin her yerinden yapabilirsin. Müthiş bir şey! Ve kazandığın para da hiçbir ofis işinde kazanacağın parayla kıyaslanamaz.

  Beğen Yanıtla 2
 • Ayşegül

  Başlarda küçük rakamlar kazanıyordum ve birkaç kez de kırmızıya düştüm. Ama pes etmedim ve denemeye devam ettim. İşte sonuç! 3 ayda bir daire satın aldım. O yüzden hemen karar vermeyin. Her şey deneyim gerektiriyor. Herkese bol şans ve ipucuna ihtiyaç duyarsanız bana sormaktan çekinmeyin.

  Beğen Yanıtla 3
 • Erdem

  Bir acemi olarak bana da BitcoinMillionaire.Pro'i denemem önerildi.

  Beğen Yanıtla 3
 • Arda

  Piyasadaki en iyi işlem platformu. Diğer platformları da denedim ama çok karmaşıktılar ve anlaşılmaları zordu

  Beğen Yanıtla 4
BitcoinMillionaire.Pro'e git